2014-07-02

Informujemy, że firma PRES-CON posiada już  strategię CSR. Została ona opracowana dzięki realizacji projektu realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

2014-06-30

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace nad nowym działem naszej  strony internetowej. Stanowi ona jeden z elementów komunikacji społecznej, jaką wdrażamy zgodnie z opracowaną strategią CSR. Zachęcamy do korzystania ze wszystkich aktywności na stronie oraz bieżące śledzenie dalszych aktualności dotyczących naszego projektu i innych informacji o CSR.

 

2014-06-26

Informujemy, że  końcem czerwca planujemy zakończyć prace nad strategią CSR w naszej firmie. Doradca ds. CSR we współpracy ze wszystkimi interesariuszami naszej firmy opracował strategię długookresową, sięgającą 2020 roku. Będzie ona na bieżąco aktualizowana, w zależności od zmieniających się czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

 

2014-06-20

Informujemy, że w dniu dzisiejszym miało miejsce kolejne spotkanie doradcze w ramach opracowania strategii CSR w naszej firmie. Tym razem prace poświęcone były ukształtowaniu treści naszej wizji i misji. Już wkrótce zakomunikujemy ją na naszej stronie WWW. 

 

2014-06-01

Informujemy, że od maja br. firma PRES-CON sp. z o.o. rozpoczęła prace mające na celu opracowanie i wdrożenie strategii CSR.